Ortaokul

STEMBOX Eğitim Kitleri ile yapay zeka projelerine kadar birçok proje geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Öğrenciler Akıllı Ev, Akıllı Sera, Akıllı Otopark, Akıllı Hayvan Yemleme, Akıllı Araba, Akıllı Süpürge projeleri içerisinde bulunduran Kodlanabilir EDUCAT STEMBOX ürünleri ile programlamanın temellerini eğlenceli bir şekilde öğrenir.

Arduino ve Micro:bit uyumlu Kodlanabilir EDUCAT STEMBOX, basit projelerden yapay zeka projelerine kadar geniş kapsamlı müfredata sahiptir.

Akıllı Şehirler Teması

Kurgulanmış hazır robotların aksine çocuklarımızın kurulumunu, robotik kodlamasını kendisi yaptığı bir eğitim kitinin daha öğretici olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda geliştirmiş olduğumuz “Akıllı Şehirler Teması” ile çocuklarımıza 2 adet kodlanabilir StemBox eğitim kiti sunuyoruz. Çocuklar, Akıllı Şehirler Teması projemizde kullandığımız mekanik tasarım ile içerisinde 2 adet robotun bulunduğu akıllı ev, akıllı otopark robotları ile akıllı şehirlerini kurabilecekler. Kodlanabilir Robot Akıllı Evin yapım aşamalarına Yeni Nesil Öğrenme Platformu EDUCATHUB üzerinden ulaşabilirsiniz.

Akıllı Araba

Programlanabilir Arazi Aracı ile kendi 4 çeker arazi aracınızı tasarlayıp, programlayabileceksiniz. Micro:Bit veya Arduino kullanarak programlayıp geliştirebileceğiniz aracınızı kodlama becerinizi kullanarak otonom bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Akıllı Süpürge

Akıllı Süpürge ile kendi süpürgenizi tasarlayıp, programlayabileceksiniz. Micro:Bit veya Arduino kullanarak programlayıp geliştirebileceğiniz temayı kodlama becerinizi kullanarak otonom bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Akıllı Tarım

Programlanabilir Akıllı Tarım teması ile kendi Akıllı Seranızı, Akıllı Hayvan Yemleme sisteminizi tasarlayıp, programlayabileceksiniz. Micro:Bit veya Arduino kullanarak programlayıp geliştirebileceğiniz temayı kodlama becerinizi kullanarak otonom bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Eğlenceli STEM Projeleri ile Kodlamayı Öğren!

StemBox Eğitim Kitleri ile yapay zeka projelerine kadar birçok proje geliştirme fırsatı sunuyoruz.