Ortaokul

STEMBOX Eğitim Kitleri ile yapay zeka projelerine kadar birçok proje geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Öğrenciler Akıllı Şehirler Teması, Akıllı Araba, Lunapark Teması ve Akıllı Tarım projeleri içerisinde bulunduran Kodlanabilir EDUCAT STEMBOX ürünleri ile programlamanın temellerini eğlenceli bir şekilde öğrenir.

Arduino ve Micro:bit uyumlu Kodlanabilir EDUCAT STEMBOX, basit projelerden yapay zeka projelerine kadar geniş kapsamlı müfredata sahiptir.

Akıllı Şehirler Teması

Kurgulanmış hazır robotların aksine çocuklarımızın kurulumunu, robotik kodlamasını kendisi yaptığı bir eğitim kitinin daha öğretici olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda geliştirmiş olduğumuz “Akıllı Şehirler Teması” ile çocuklarımıza 3 adet kodlanabilir StemBox eğitim kiti sunuyoruz. Çocuklar, Akıllı Şehirler Teması projemizde kullandığımız mekanik tasarım ile içerisinde 3 adet robotun bulunduğu akıllı ev, trafik lambası ve sokak lambası robotları ile akıllı şehirlerini kurabilecekler. Kodlanabilir Robot Akıllı Evin yapım aşamalarına Yeni Nesil Öğrenme Platformu EDUCATHUB üzerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Akıllı Araba

Programlanabilir Arazi Aracı ile kendi 4 çeker arazi aracınızı tasarlayıp, programlayabileceksiniz. Micro:Bit veya Arduino kullanarak programlayıp geliştirebileceğiniz aracınızı kodlama becerinizi kullanarak otonom bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Lunapark Teması

Programlanabilir Lunapark Teması ile kendi “Dönme Dolap” ve “Lazer Oyunu”nuzu tasarlayıp, programlayabileceksiniz. Micro:Bit veya Arduino kullanarak programlayıp geliştirebileceğiniz temayı kodlama becerinizi kullanarak otonom bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Akıllı Tarım

Programlanabilir Akıllı Tarım teması ile kendi projenizi tasarlayıp, programlayabileceksiniz. Micro:Bit veya Arduino kullanarak programlayıp geliştirebileceğiniz temayı kodlama becerinizi kullanarak otonom bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Eğlenceli STEM Projeleri ile Kodlamayı Öğren!

StemBox Eğitim Kitleri ile yapay zeka projelerine kadar birçok proje geliştirme fırsatı sunuyoruz.

SATIN AL